Altın
ONS ALTIN 1643.60 $ +0.01% (+0.14) GRAM ALTIN 322.42 tl 1.42% ÇEYREK ALTIN 523.92 tl 1.42% REŞAT ALTIN 2121.49 1.42% Dolar 6.1006 0.00% Euro 6.6185 0.62%

İsveç Kronu hesaplama

altın

İsveç Para Birimi

KR ile temsil edilen İsveç Kronu, kod olarak SEK şeklinde ifade edilir. 1873 yılından beri kullanılan İsveç Para birimidir. Aynı zamanda Aland Adaları’nda da kullanılmaktadır. SEK’in alt birimi ise öredir. 100 öre 1 krona karşılık gelir.

İsveç Kronu kaç tl

İsveç Kronu'nu TLkur.com üzerinden tüm ülkelerin para birimleri döviz oranlarını kontrol edebilirsiniz. İsveç Kronu hakkındaki bilgilerimiz ise kısa zamanda sizlerle olacaktır. Bu sayede ülkenin para biriminin TL ve diğer birçok ülke para birimleri karşısındaki değeri de sitemize eklenecektir. Ayrıca İsveç Kronu günümüzde %0,2941 oranındaki değişmelerle işlem görmektedir. 1 SEK 0,3393 Türk lirasına denk gelmektedir.

İsveç para birimi olan "Kron" dışında TLkur.com internet sitesi üzerinden birçok para birimiyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu kurların inişli ve çıkışlı grafikleri de sitemizde mevcuttur. Ülkemizde ve yabancı ülkelerde tüm döviz kur oranları da hızlı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca sistemimiz otomatik olarak Merkez Bankası üzerinden verilerini paylaşmaktadır. Bu anlamda hızlı ve gelişmiş olan alt yapısı sayesinde kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeyi amaçlar. Para birimlerinin TL ve farklı ülke para birimleri karşısındaki değeri ve İsveç Kronu'nun diğer para birimlerine olan oranı da sistemimizde mevcuttur.

Dilerseniz döviz hesaplama uygulamasını da kullanarak hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülke para birimlerinin haftalık ve aylık olarak analiz grafikleri de TLkur.com farkıyla hizmetinize sunulmaktadır.

Döviz piyasasında; İsveç Kronu'nun Türk Lirası karşısındaki değerini ve grafiklerini incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

-> İsveç Kronu TL