Altın
ONS ALTIN 1643.60 $ +0.01% (+0.14) GRAM ALTIN 322.42 tl 1.42% ÇEYREK ALTIN 523.92 tl 1.42% REŞAT ALTIN 2121.49 1.42% Dolar 6.1006 0.00% Euro 6.6185 0.62%

Güney Kore Wonu

altın

Güney Kore para birimi: WON

Güney Kore Wonu: Simgesi KRW olan Güney Kore Wonu, kullanılan resmi para birimidir. Kore Bankası tarafından dağıtılmaktadır. Won 100 adet Jeon’a bölünür ve jeonlar da günlük ticari işlemlerde kullanılmaktadır. Bu para birimi günümüzde sadece döviz kurlarında bulunuyor.

Won kaç TL? nasıl öğrenilir?

Güney Kore para birimi 1 Won’u TLkur.com üzerinden incelediğimizde 1 KRW 0,0026 Türk Lirasına denk geliyor. Ayrıca internet sitemiz üzerinden piyasalarda gelişen son olayların döviz kurlarına etkisi de net bir şekilde yansıtılmaktadır. Dünya üzerinde geçerli olan para birimlerinin, diğer para birimlerine olan oranları da grafikler eşliğinde belirtilmektedir. Güney Kore Wonu, haftalık ve günlük analizlerle TL karşısındaki değerini de internet sitemiz aracılığıyla görebilirsiniz. Bununla birlikte döviz hesaplama uygulamasını kullanarak kullandığınız para biriminin, diğer para birimleri karşısındaki değerini de rahatlıkla hesaplayabiliyorsunuz.

Güney Kore Wonu bağlantı linkini kullanarak kısa yoldan bu para biriminin TL karşısındaki değeri de kontrol edilebilmektedir.

Won ve TLkur ile Döviz Takibi

TLkur.com ayrıca verilerini Merkez Bankası üzerinden hızlı bir şekilde paylaşmaktadır. Tüm para birimlerindeki anlık dalgalanma ve değişimleri de internet sitemiz üzerinden kontrol edilebilmektedir. Borsada yaşanan gelişmelerin döviz kurlarını ne şekilde etkilediğini rahatlıkla görebileceğiniz TLkur.com olarak sizlere her zaman hızlı ve güvenilir döviz oranlarını paylaşıyoruz. Bu konuda birçok internet hizmeti arasında öncü olan kaynaklarımız sayesinde sizlere son zamanların en çok tercih edilen döviz takip ortamında zaman geçirme fırsatı ve tüm gelişmelerden haberdar olma olanağını sunuyoruz.

Para birimleri hakkında detaylı bilgi için -> - TLkur.com
- Altın Kurları